"skutočná pravda o takzvanom sociálnom živote"

PRÁVE TERAZ SPOZNÁŠ

ULTRA HIGHT BRUTAL UTAJOVANÉ TAJOMSTVO 

AKO SI PÍSAŤ SO ŽENAMI NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH V ROKU 2019

SVET SA ZMENIL! Sociálny svet ovláda naše životy ako nikdy predtým

Messenger, Viber, Hangout, Instagram, SMS a mnoho ďalších sieti ovláda náš život, každý zdieľa fotky, videá. Kto nie je online ako keby ani nežil. Tu pípne spáva, hneď na to notifikácia "bol si označený", messenger non-stop otvorený, kto je online kto nie. Každý stále niekoho hľadá na facebooku. Skutočný život sme vymenili za displej smartfónu hlavu zdvíhame iba keď telefón zabudneme doma alebo je vybitý. 

Nenechaj sa rozčúliť týmto textom toto je len môj skromný názor na celú túto našu dobu.

Možno sa pýtaš: Kde je ten návod ako si písať so ženami? Prepáč žiaden nemám!

Čakal si nejaký zázračný návod ako si písať so ženami? Myslíš si že existuje? Kašli už na to! Nekonečné písanie so ženami ťa nikam neposunie a už vôbec nie nejakú ženu do tvojej postele. Skutočne si myslíš že existuje nejaký zázračné slová ktoré keď jej napíšeš tak ťa bude chcieť?

Lukáš

S rukou na srdci môžem povedať v porovnaním s tým aký som bol je moje nové ja NEPOROVNATEĽNÉ a nie len so ženami ale aj celkovo v živote.

Rady z tvojej knihy mi pomohli sa zmeniť, zvýšiť si sebavedomie a som v kontakte s veľa atraktívnymi ženami.

Radoslav

Páči sa mi že som sa naučil z tvojej knihy viac ako len lacné triky na ženy ale ukazuješ ako sa stať sebavedomý a charizmatický chlap.

Jano

Jaro

Napísal si skvelú knihu, len tak ďalej. Vďaka tebe nachádzam v sebe opäť chuť na sebe pracovať aby som bol znova príťažlivý a sebavedomí chlap ako pre rozchodom.

Tvoje rady mi pomohli zo sračiek, skončiť školu, nájsť si dobrú robotu, zvýšiť si sebavedomie, a točí sa okolo mňa veľa atraktívnych žien.

Michal

Iba nedávno som si prečítal tvoju knihu takže som ešte stále na začiatku ale cítim že som viac sebavedomý. Moja komunikácia sa zmenila a aj so ženami cítim zmenu. Som rád že som si kúpil tvoju knihu.

Nikolas

Nenájdeš žiaden tajný kunfu chmat po ktorom sa nebude brániť

Nenájdeš žiadnu kúzelnú vetu po ktorej bude chcieť jedno

Nenájdeš žiadne životné príbehy alebo zážitky 

Nenájdeš spôsoby ako jej dať 

do nápoja *rohypnol aby bola "tvoja"

Čo v knihe nehľadaj

12 Úloh na odstránenie zlých návykov a zlepšenie vystupovania

Skutočné konverzácie so ženami pre lepšie pochopenie ako to funguje

Ako získať sebavedomie a charizmu 

Nájdeš sám seba a hodnotu skutočného chlapa

Čo sa v knihe dočítaš

Všetky moje produkty

Pár príbehov zo života....

Jozef & Anna

Ďalšie kamarátstvo sa premenilo na lásku a vzťah

Jozef má 18 rokov a jeho kamarátka Anna (teraz už priateľka) z bytovky kde býva ho prestala brať ako kamaráta potom keď Jozef pochopil ako sa dotýkať ženy inak ako iba kamarát.

Martin & Ivana

Spoznali sa v lietadle a celú dovolenku boli spolu

Martin spoznal Ivanu v lietadle a za pomoci jeden z troch rolí (Pán spoločenský), ktoré opisujem v knihe Techniky Zvádzania dokázal získať jej náklonnosť za 1 hodinu letu.

Edo & Lucia

Známosť na jednu noc 

Edo má rád spoločenský život, rád navštevuje koncerty, kluby a bary no so ženami mu to nikdy veľmi nešlo, všetko sa zmenilo keď si prečítal knihu Techniky Zvádzania kde našiel postupy prechodu od zoznámenia k dotykom a bozkom. Teraz ma v posteli 3x viac žien ako pred rokom.

Števo & Anka

Už ani nedúfal...

Štefan 42 ročný chlap ktorý prešiel rozvodom už ani nedúfal že si nájde ženu a už vôbec neveril že bude mať iba 24 rokov! A stačilo k tomu tak málo, prečítať si voliteľne a pokročilé techniky z knihy Techniky Zvádzania.

Igor & Ivuš

4 roky sa ju snažil získať

Igor stále od Ivany počúval "Nechcem si pokaziť naše kamarátstvo" dlhé 4 roky to na ňu skúšal. Nič mu nepomáhalo až kým si nekúpil knihu Techniky Zvádzania kde sa dočítal že musí zlomiť ich vzťah. Za 8 dní zmenil štvorročné kamarátstvo na vzťah!

Erik & Kristína

Zmena života nastala skoro okamžite

Erik si prečítal Techniky Zvádzania a jeho život sa otočil o 180 stupňov, dovtedy o ňom ženy hovorili že je nesympatický, nespoločenský a nezaujímavý chlap. Teraz keď pochopil ako komunikovať ako sa chovať a ako sa dotýkať žien je z neho nový človek. Za 3 mesiace mal v posteli 13 žien a to je viac ako niektorí chlapi za celý život!

Peter & Tamara

Získať dokonalú ženu chce každý chlap

Tamara je riadna kočka skúšal to na ňu každý aj Peter. Najprv neuspel ale nevzdal sa kúpil si Techniky Zvádzania, pochopil o čom je príťažlivosť a do 3 dní od prvého drinku vznikla táto fotka!

A aký bude ten tvoj príbeh?

Možno si práve hovoríš....

Vlado ty si to dokázal ale mne to nepomôže

Ver mi máš na to, tak ako každý z tých 428 chlapov ktorí si už knihu kúpili, porazili svoj strach a idú za svojim šťastím v náruči ženy ktorú vždy chceli.

Pozri sa na mňa (v ľavo) na tých fotkách, medzi tými fotkami je 7 rokov priepastný rozdiel na jednej je chlap ktorý je nesmelý a posadnutý strachom zo žien.

 

Čo vidíš na tej druhej fotke? Sebavedomého, spokojného a šťastného chlapa...vidíš ten rozdiel? Je to vidieť čo? Ty ale nemusíš makať na sebe 7 rokov aby si skúšal čo funguje a čo nie ako ja...tebe to teraz ponúkam ako na "striebornom podnose" v jednej knihe.

KNIHA

TECHNIKY ZVÁDZANIA

49,99 €

E-KNIHA PRIRODZENÁ PRÍŤAŽLIVOSŤ

29,99 €

E-KNIHA FACEBOOK HRA

E-KNIHA KONVERZAČNÝ SPRIEVODCA

E-KNIHA

41 SPÔSOBOV AKO SA JEJ DOTÝKAŤ

29,99 €

37 €

19,99 €

Jedinečná ponuka pre najrýchlejších 

Získaj všetky produkty v jednom zvýhodnenom balíčku

168,8€

už od 13€

Pozor! Táto výhodná cena na všetky moje produkty môže skončiť kedykoľvek preto sa ponáhľaj a ušetri až 155,8€ práve teraz!

Za jednorazovú platbu 168,8€  13€ 

získaš neobmedzený prístup k

mojim produktom navždy.

Priam "Šialená" garancia vrátenia peňazí

S touto „šialenou“ garanciou nemôžeš prehrať. Som si istý že ti Techniky Zvádzania pomôžu zmeniť sa a priťahovať ženy ale keby si zistil že to nie je pre teba tak ti vrátim celú sumu ktorú si zaplatil. Bez udania dôvodu.

Žiadne otázky!

Máš dve možnosti...

1.Neurobiť NIČ - áno, takto nič neriskuješ, kto nič nerobí nič nepokazí. Budeš sa ďalej spoliehať na to, že jedného dňa príde nejaká žena sama za tebou a tým sa to vyrieši samo.

2.Investuješ dnes túto malú čiastku - v porovnaní s tým, akú hodnotu ti to prinesie a vyskúšaš to úplne bez rizika.

Techniky zvádzania je jeden z najlepších spôsobov pre trvalé vyriešenie problémov s zoznámením, randením a priťahovaním žien a má garantované výsledky.

P.S: Ak niečo neurobíš ty sám nečakaj že niekedy zažiješ aké to je byť sebavedomí a príťažlivý chlap. Ja mám na tvoj problém riešenie a úprimne ti chcem pomôcť.

P.P.S: Nič neriskuješ - môžeš si knihu zakúpiť a všetky techniky vyskúšať a zistiť, či je to pre teba. Ak zistíš, že to nie je ono, vrátim ti peniaze späť. Bez zbytočných otázok. Nerozmýšľaj či áno, alebo nie. Kúp si Techniky Zvádzania, všetky techniky daj do praxe a počas 30 dní sa rozhodneš či je to pre teba.

Copyright © 2015 - 2018. Zvadzanie.sk Všetky práva vyhradené.